Kitap yorumları, yeni kitaplar, yazarlar, etkinlikler, kısaca kitapla ilgili her şey!

29 May 2013

Geçtiğimiz hafta elimde okunacak dünya kadar kitabım olduğu halde yine dayanamadım okuoku.com'dan siparişlerimi verdim. Hayır nasıl bekleyeyim a dostlar! Aldığım kitaplara bakarsanız 6 kitabın dördü seri devamı ve ben de bir an önce heyecanı geçmeden okumak istiyorum onları!

Eee bir historical delisi için yeni Elizabeth Hoyt kitabı çıkar da almaz mı? Onu da attım tabii sepete. Tabii bir de kargoyu açtığım gibi okuyup bitirdiğim ve şurada yorumladığım meşhur Tatlı Bela kitabını da okumayanı dövüyorlarmış diye duydum ve bu sebeple onu da pıt diye atıverdim sepetime. 

The Reading Lady, Tatlı Bela,Oniks,Obsidiyen, Kitap
Serilerime devam etmek için nasıl sabırsızlanıyorum anlatamam! Gerçi şu anda Tanrı'yı (Melez Sözleşmeleri serisi 3. kitabını) okumaktayım ve bitince tüm seriyi bir arada yorumlamayı düşünüyorum. 

Bu arada Şikago Vampirleri serisinin üçüncü kitabı Bir Isırık Daha, Optimum Yayınları'ndan tazecik çıktı! Daha önceden şurada yorumunu yaptığım Bazı Kızlar Isırır ve henüz yorumunu yazamadığım ama çok beğenerek okuduğum Gece Isırıkları ile birlikte bu kitabı da okuyup en kısa sürede yorumumu paylaşıyor olacağım. 
The Reading Lady, Tatlı Bela,Oniks,Obsidiyen, Kitap,VampirThe Reading Lady, Tatlı Bela,Oniks,Obsidiyen, Kitap,Vampir

Şimdilik benden bu kadar arkadaşlar. Okumayı düşündüğünüz seriler hakkında sorularınız varsa her zaman seve seve yardımcı olurum. 

 Hepinize bol okumalı günler diliyorum.

Sevgilerimle

 The Reading Lady

3 yorum:

Berfin Kanat dedi ki...

Oniks <3 Tatlı Bela'yı ben de aldım ama bir türlü başlayamadım. :)

amphitrite dedi ki...

harika görünüyolar bi an elimi uzatıp alabileceğimi düşündüm o güzellikleri:)
keyifli okumalar

Benherneysemo dedi ki...

Ben de taze sipariş verdim, benim de çok istediğim kitaplar var içinde. Tatlı Belayı o kadar okumak istiyordum ki çok konuşulunca aramızda ufak bir soğukluk oldu, şimdilik duruyor ama biraz yankılar bitsin öyle alacağım. Yabani Aşık'ı ben de sepetledim. Oniksim de var. Tanrı ve Safkanı da istiyorum. Off , kısaca kıskandımmm :( Güle güle oku :D

Blog içi arama