Kitap yorumları, yeni kitaplar, yazarlar, etkinlikler, kısaca kitapla ilgili her şey!

22 May 2013


Uzun bir süre sağlık sorunları sebebiyle şehir dışındaydım ve bu süre içinde bol bol kitap okudum ve kitap aldım. Ayrıca iki ayrı yarışmadan da kitap kazandım :) Yirmi üç günlük bir tedavi döneminde tam 10 kitap okumuşum. Fırsat buldukça yorumlayacağım onları çünkü tek kelimeyle BA-YIL-DI-ĞIM kitaplar var aralarında. Mesela Zehir Ustası, Melez ve Safkan, Mefisto, Gelin, Düğün...Hepsi yorum sırasını bekliyorlar.

Yeni aldığım kitaplara gelirsek: 

Linda Howard Cehennem kitabını Satırların Dilinden Facebook sayfasından kazandım. Milly Johnson İşte Kızlar Geliyor kitabını ise Saklanma Kabı blogunun çekilişinden kazandım. Ejderin Arzusu kitabı ise Ephesus Yayınevi tarafından bana yorumlamam için gönderildi. Hepsine çok teşekkür ediyorum :) Ayrıca resimdeki ayracı da ben yaptım :)


 Bu arada kitapların bir kısmını Migros'tan bir kısmını ise sanırım Carrefour'dan indirimli olarak aldım. Fiyatlar 6,90 Tl ve 7,90 TL arasında değişiyordu. Kiler mağazalarında ise çok daha indirimli kitaplar satılıyormuş ancak benim gitmeye fırsatım olmadı. 5 TL 'ye kadar indirimler varmış. Yakınlarında Kiler olanlar kaçırmasın derim.

Herkese bol okumalı günler diliyorum

Sevgilerimle

The Reading Lady

10 yorum:

Pınar Şentürk dedi ki...

Geçmiş olsun. Hepsi çok güzel kitaplar. Kehanet'i görünce şaşırdım. Severek okuduğum ama adı sanı pek duyulmayan devamı da gelmeyen bir kitap. Gerçi fantastik seveler muhtemelen yavan bulmuştur ama okuması zevkli bir kitaptı (:

The Reading Lady (Onur Kınacı Birler) dedi ki...

Teşekkürler :) Kehanet'i ben de duymadım hiçbir yerde ama arka kapak yazısı hoşuma gittiği için aldım. İnşallah yarım kalmış bir seri değildir :)

aygur demi dedi ki...

Geçmiş olsun!Umarım şimdi daha iyisindir.Kitaplarla ilgili yorumunu sabırsızlıkla bekliyorum.Yönlendirmek gibi olmasın ama özellikle Zehir Ustası'nı bekliyorum :)

Başak Kırmacı dedi ki...

Öncellikle çok geçmiş olsun. Kitaplarının hepsi çok güzel. Yazgı ve Ölümsüz Ölüm kitaplarını okudum harika kitaplardır. İyi okumalar dilerim :)

ErenNadirAkşamoğlu dedi ki...

Hain Ölüm hangisinin indiriminden ablam. Ölüm Yargısı' nı migrostan aldım ams Hain Ölüm'ü göremedim

The Reading Lady (Onur Kınacı Birler) dedi ki...

@aygur demi: Teşekkürler daha iyiyim :) O zaman ilk Zehir Ustası'nı yorumlayayım madem istek var :D

The Reading Lady (Onur Kınacı Birler) dedi ki...

@Başak Kırmacı: Teşekkürler :) Ben de okumak için sabırsızlanıyorum. Ancak Eve Dallas serisini başından okumak istediğim için seriyi tamamlayana kadar Ölümsüz Ölüm bekleyecek gibi duruyor. İndirimli bulduğum her yerden almaya çalışıyorum Nora Roberts'ları :)

The Reading Lady (Onur Kınacı Birler) dedi ki...

@Eren: Canım Hain Ölüm'ü Carrefour'dan almıştım. Oraya bir bak bulursun belki

bayan kitapkurdu dedi ki...

Çok geçmiş olsun :) Kitap ayracı çok güzel olmuş, keyifli okumalar..

The Reading Lady (Onur Kınacı Birler) dedi ki...

@bayan kitap kurdu: Teşekkürler :) Evet ayracımı ben de çok sevdim ve beğendiğinize de çok sevindim :)

Blog içi arama