Kitap yorumları, yeni kitaplar, yazarlar, etkinlikler, kısaca kitapla ilgili her şey!

17 Eyl 2013

Posted by Onur Birler in , , , , , | Eylül 17, 2013 4 comments

O kadar mutlu oldum ki!
Bizim OKK kızlarıyla yaptığımız annelerimizinkine benzer bir günümüz olduğunu belki biliyorsunuzdur. Bilmeyenler için kısaca anlatmak gerekirse, her ay bir arkadaşımıza onun verdiği listeden istediği bir kitabı ve yanında da gönlümüzden kopan ufak, minnak hediyelerimiz ve notlarımızla birlikte gönderiyoruz. Bu seneki günlerimiz benimle son buldu. Ağustos ayı itibariyle sıra bendeydi ve arkadaşlarımın hediye kolileri bir bir elime ulaştıkça mutluluktan havalara uçtum :)


İlk olarak Ağustos ayı İzmir ziyaretimde canım Pudra Tozum hediye kolimi elime tutuşturdu! İçine fazlaca kırılacak şey koyduğundan kargoya veremedi. Bu yüzden tam döneceğim gece koşa koşa geldi ve kolimi kucağıma bırakıverdi! Bana çok güzel bir hoşçakal hediyesi oldu bunlar ve İzmir'den ayrılışımın hüznünü bir anda unutuverdim :)
En çok hoşuma gidense kendisi aynı zamanda yemek bloggerı da olduğu için ve benim de yemek yapmayla uzaktan yakından alakamın olmadığı için (sanırım benden çok eşime yarayacak şekilde) bir sürü kolay yemekler, kekler, böreklerle ilgili kitapçıklar göndermiş. En son olayımız ise bana skpe'da canlı canlı yemek yaptıracak. O bana tarif edip izlerken ben de yemeği yapacağım. Bu konuda çok azimli :)

İkinci kargomu  Kütüphanemden Kitap Manzaraları blogunun sahibi çatlak arkadaşımdan aldım. Kendisi dışarıdan çok ağır abla gibi görünmesine karşın beni grubumuzda en çok güldüren ve bana sürekli lakap takan kişidir :) Ramazan bayramından çıktığımız günlerde elime geçen koliden bayram şekerlerinden, bayram harçlığı çil çil altınlara kadar her şeyi düşünmüştü. Hele yazdığı mektup aramızda epeyce bir geyik dönmesine sebep oldu :) Hala aklıma geldikçe gülüyorum :) 
Kendisi köpeğim Dora'nın büyük hayranı olduğu için ona benzetip aldığı köpekçiği de evimizin kapısına bekçi olarak koydum :)

Üçüncü kargom sevgili Kitap Tutkusu'ndan geldi ve o da tabii bir konseptle geldi! Benim kokoşluğuma atıfta bulunan Kitap Tutkusu bol bol kozmetik ürünler göndermiş bana :) Ayrıca gönderdiği kitap yolda doğurmuştu ve ikinci bir kitabım daha oldu! Okumayı istediğim ve bende olmayan kitaba çok sevindim! Ayrıca elleriyle yaptığı ayracı ve Justin Bieber ayracı da koleksiyonumda yerini aldı. Zamanında ona yanlışlıkla gönderilen Bieber ayraçlarıyla çok dalga geçtiğimiz için o da intikam olarak hepimize bu ayraçlardan yolladı :) Artık hepimiz Bliber'ız! 

Dördüncü ve son kargom grubumuzun en küçükleri, bizim bebeklerimiz çok sevgili ikizler Fighting'den geldi. Bana çok istediğim kitabın dışında el emeği göz nuru kitap ayraçları yapmışlar ki benim gibi el işlerine bayılan biri için en güzel hediyeydi bu. Hemen koleksiyonuma koydum bile! Özenle kapladıkları ve üzerilerine küçük notlar yazdıkları hediyelerini açmak çok keyifliydi. Bir de bana yöresel lezzetlerinden bir şey göndermişler ki hemen açıp bolca yedim :) 

Canım OKK kızlarım, bebeklerim! Hepinize çok çok teşekkür ediyorum bu güzel hediyeleriniz ve yazdıklarınız için. Sizi sevdiğimi zaten biliyorsunuz ama bir daha buradan söyleyeyim. Sizi seviyorum ve iyi ki arkadaşım olmuşsunuz diyorum! Saranghae!
Yeni senede yeni blog günümüzde buluşmak dileğiyle :)
Herkese bol okumalı ve bol hediyeli günler dilerim
Sevgilerimle4 yorum:

Pudra dedi ki...

kararlıyım şekerim o tarifler skype eşliğinde denenecek :) Ya ne güzel bir gün macerası oldu böyle :)

Esra Ercan dedi ki...

Bütün hediyelerin çok şeker ve çook güzel :) Hepsini afiyetle ye, oku, kullan Lady ablacımm :D Bu arada yazında çok güzel olmuş ;)) Ellerine sağlık :)

Kitap Tutkusu dedi ki...

Canım hepsini iyi günlerde kullan :)) Yazıda süper olmuş! Mcx!

Benherneysemo dedi ki...

Ben çatlak değilim -_- Güle güle kullan cicişlerini, biz de seni seviyoruz. Saranghaeeeeee <3

Blog içi arama