Kitap yorumları, yeni kitaplar, yazarlar, etkinlikler, kısaca kitapla ilgili her şey!

11 Eyl 2013

Posted by Onur Birler in | Eylül 11, 2013 2 comments
Geçtiğimiz haftalarda çok şaşırdığım ve gelince de çok sevindiğim bir hediye aldım. Daha önceden Can Dostum kitabına yaptığımız blog turumuzda benim de çok sevdiğim bir köpeğim olduğunu öğrenen Tchibo yetkilileri bana ulaşarak Dora'ya bir hediye göndermek istediklerini söylediler. Ne kadar şaşırdığımı ve sevindiğimi tahmin edebilirsiniz herhalde :)

Kargom elime ulaştığında içinden adıma yazılmış çok sevimli bir mektupla çok ta cici bir mama kabı çıktı. Mektubu bana gönderen Tarçın isminde bir köpekti hem de :) 

Tabii bu güzel kabı sokağa bırakmaya gönlüm elvermedi ancak Tarçın'ın isteğini de kıramadım ve Dora'nın eski yemek kabını her zaman oynamaya gittiğimiz parka içini de mamayla doldurup bıraktım ve yeni kabı da kızıma hediye ettim. O da bayıla bayıla kullanıyor şimdi :)
Tchibo zaten ev eşyalarını ve kahvelerini çok severek kullandığım bir markaydı (özellikle evimdeki pembe kahve makinem) ve şimdi de hayvanlar için getirdikleri ürünleri de sık sık tüketeceğiz gibi görünüyor. Kendilerine bir kez daha buradan teşekkür ediyorum ve Dora'da kuyruğunu sallıyor :)
Tchibo ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle


2 yorum:

Sebnem Orhun dedi ki...

çok güzel bir mama kabı :))
köpeğinizde çok tatlı.

sevgiler.
http://sebnemorhun.blogspot.com

The Reading Lady dedi ki...

Teşekkürle Şebnem Hanım :)

Blog içi arama