Kitap yorumları, yeni kitaplar, yazarlar, etkinlikler, kısaca kitapla ilgili her şey!

27 Eki 2013

Posted by Onur Birler in , , , , , | Ekim 27, 2013
Herkese merhaba :)
12. Blog turumuzda Aşk - Çikolata - Harlequin yapmıştık.
19. Blog Turuna geldik, Okuyan Kızlar Kulübü olarak beyaz dizi hasretini dindirelim ve bir kez daha
“Aşk, Çikolata, Harlequin” diyelim istedik.
 Bizi destekleyen Harlequin Yayınları’na çok teşekkür ederiz.
“Aşk, Çikolata, Harlequin” 
 Bu konseptle her birimiz farklı bir beyaz dizi inceleyeceğiz.
Beyaz dizi karakterlerimize uygun çikolata seçip ruh halini tatlı acı sizlere anlatacağız. Yeri gelecek satırların dramını çikolata ile yumuşatacağız :)

Bu turumuzda benim seçtiğim kitabım Harlequin Desire 'dan Geçmişin Ayak İzleri kitabı. Yazarımız Maya Banks benim zaten çok severek takip ettiğim bir yazar ama ilk kez bir beyaz dizi kitabını okudum kendisinin.  Ve kesinlikle sevdiğimi söyleyebilirim. Kitabımızın konusuna gelirsek:
Ryan, nişanlısı Kelly'nin kendisini erkek kardeşiyle aldattığını öğrenince onu kovmuştur. Ama bir türlü aklından çıkaramadığı Kelly'nin ona vermiş olduğu çeki bozdurmamış olduğunu öğrenince onu bulmak için bir dedektif tutar. Dedektif ayrılmalarının üzerinden yedi ay geçmişken Kelly bulur ama önemli bir durum vardır. Kelly hamiledir. Çocuğun kendisinden mi yoksa kardeşinden mi olduğunu bilmeyen ve sağlık problemleri yaşayan Kelly'i doğum yapana kadar yanına alır. Ve tabii maceramızda böylece başlar.
Benim genel olarak kitaplarda sevmediğim bir konu olsa da bu seferki hamilelik olayı o kadar da gözüme batmadı açıkçası. Kitabın yanında çikolata olarak drajelerim ve kitabı okurken bolca yediğim ve çok sevdiğim rengarenk makaronlarım bana eşlik ettiler. Keyifli ve bolca kilo aldıran bir okuma olduğunu söyleyebilirim :)
 Herkese bol okumalı günler dileğimle
Sevgiler
Harlequin Yayınları'na teşekkürler.
Ayrıca iki kişiye Ekim ayı Harlequin kitapları hediye edeceğimiz çekilişimize katılmak için tık! tık!
0 yorum:

Blog içi arama