Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Mayıs, 2013 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Yeni Kitaplarım Vol: 7

Geçtiğimiz hafta elimde okunacak dünya kadar kitabım olduğu halde yine dayanamadım okuoku.com'dan siparişlerimi verdim. Hayır nasıl bekleyeyim a dostlar! Aldığım kitaplara bakarsanız 6 kitabın dördü seri devamı ve ben de bir an önce heyecanı geçmeden okumak istiyorum onları!

YORUM: TATLI BELA - Jamie McGuire

Yemin ederim iki gündür şu yorumu yazmak için bekliyorum ama ne yazacağımın da çok bilincinde değilim açıkçası :) Yani Travis Maddox'un etkisiyle bilincimin yanı sıra kelimelerimi de kaybettim :) Kitabı bir solukta, bir günde yaladım yuttum ve hem BA-YIL-DIMMMM hem de yer yer GICIK OLDUM !!!! Öyle bir etkiledi yani beni anlayın :)

NYT Bestseller Yazarı ve Tarihi Romansların En Sevilen İsimlerinden Sabrina Jeffries ile Sıcacık Bir Sohbet

Bugün blogumda bomba gibi bir konuğum var!  Dünya gözüyle kendisiyle tanışmış ve sohbet etmiş olmaktan o kadar mutluyum ki! 
Tarihi romans okuyucularının -başta ben olmak üzere- kalplerinde sağlam bir yere sahip Sabrina Jeffries, romanları kadar tatlı bir insan olduğunu gösterdi ve benim ricamı kırmayıp Türk hayranları için sorularımı cevaplamayı kabul etti. (Gerçi kabul etme kararında benim kendisini mümkün olan her mecradan taciz etmemin, uzun uzun peşinden koşmamın da etkisi olmuş olabilir. Yani "Aman yapayım da kurtulayım şu manyaktan" da demiş olabilir bilemiyorum :) Hafif bir stalker olmuş olabilirim ancak ne yaptıysam inanın siz değerli okuyucularım için yaptım ve pişman değilim. Yine olsa yine yaparım yani :) )
O zaman sözü uzatmayayım ve sizi Sabrina ile yaptığımız söyleşiyle başbaşa bırakayım.  Herkese keyifli okumalar...

Yeni Kitaplarım Vol:6

Uzun bir süre sağlık sorunları sebebiyle şehir dışındaydım ve bu süre içinde bol bol kitap okudum ve kitap aldım. Ayrıca iki ayrı yarışmadan da kitap kazandım :) Yirmi üç günlük bir tedavi döneminde tam 10 kitap okumuşum. Fırsat buldukça yorumlayacağım onları çünkü tek kelimeyle BA-YIL-DI-ĞIM kitaplar var aralarında. Mesela Zehir Ustası, Melez ve Safkan, Mefisto, Gelin, Düğün...Hepsi yorum sırasını bekliyorlar.

OKK III.BLOG TUR ÇEKİLİŞİ YAĞMUR SONRASI KAZANANLARI BELLİ OLDU!

OKK 3. Blog Turumuzda bildiğiniz gibi Arkadya Yayınları'ndan çıkan Sarah Jio'nun son kitabı Yağmur Sonrası kitabını incelemiştik.  Biz kitabı okurken çok sevmiştik ve turdan da çok keyif aldık. Umarım kitabı okuyacak olanlar da bizimle aynı keyfi alırlar.

YORUM & ÖNOKUMA: Yağmur Sonrası - Sarah JIO

"Gerçek aşk söz konusu olduğunda hiçbir şey karmaşık değildir..."
Okuyan Kızlar Kulübü olarak bu turda okuduğumuz Yağmur Sonrası, başlamamla bitirmemin bir olduğu romanlardan biri oldu. Yazarın dilinin akıcılığı ve kitabın su gibi akıp gitmesi ve yormaması bunun en büyük sebeplerinden biri tabii ki. Sarah Jio'nun adını Mart Menekşeleri kitabıyla duymuştum ve açıkçası o kitabını da çok merak ediyordum. Ama Yağmur Sonrası'nı okuduğumda yazarın neden bu kadar çok sevildiğini anlamış oldum.

TANITIM: YAĞMUR SONRASI - Sarah JIO

Herkese kocaman bir merhaba! Okuyan Kızlar Kulübü olarak 3. blog turumuzla karşınızdayız arkadaşlar :) Bu turumuzda biraz romantik, biraz hüzünlü, biraz sevinçli, biraz umut dolu bir kitap olan ve Arkadya Yayınlarından çıkan Yağmur Sonrası kitabını inceliyor olacağız. Ayrıca tur sonunda yapılacak çekilişle iki şanslı okura Yağmur Sonrası kitabını hediye ediyoruz. Çekilişimize katılmayı unutmayın :)

Görülesi Kitap Mekanları

Uzun zamandır sağlık sorunları sebebiyle şehir dışındayım ve blogumu maalesef elde olmayan sebeplerle çok ihmal ettim. Bulunduğum yerlerde internet olmaması, ya da olsa da ben de yazacak hal kalmamasından dolayı  ayrı kaldığım bu zamanlarda elimden geldiğince diğer blogger arkadaşlarımı takip etmeye çalıştım. Geçen hafta çok eğlenceli etkinlikler düzenlendi ve bugün ben de sevgili Saklanma Kabı blogunun sahibi Eren'in başlattığı "Görülesi Kitap Mekanları" etkinliğini yapmaya karar verdim.  Ve işte benim görmeyi istediğim on kitap mekanı :