Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Kasım, 2013 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

YORUM : SAPLANTI - Jennifer L. Armentrout

Nefes kesici bir macera ve alev alev bir aşk! Sert, soğuk ve seksi bir erkek Ve karşısında dik başlı, sıcacık bir kadın. Arum'ların dünyasına hoşgeldiniz!
"Welcome to the Dark Side, We have cookies"
Bence bu kitabı tek cümleyle anlatın deseler en iyi anlatacak olan cümle bu. Son kitap Köken hariç tüm Lux serisini okumuş ve başından beri Deamon hayranı olmuş biri olarak bugün açıkça söylüyorum:  Amaaaan yemişim Deamon'unu bana Hunter'ı getirin! 

Geçmisten Günümüze Hayatımıza Giren Uzaylılar

Merhaba Dünyalı! Biz dostuz! Dex Yayınları'ndan çıkan Saplantı kitabını okurken bu kitapla ilgili nasıl bir yazı yazabilirim diye düşündüm  ve aklıma birden bu parlak fikir geldi.  Bu kitabın paralel serisi Obsidiyen ile ilgili yorumumu yazdığımda uzaylılarla ilgili önyargımdan ve kitabı elime alıp alıp bıraktığımdan bahsetmiştim.  (Obsidiyen yorumum için tıklayınız)  Lux serisinde ve Saplantı kitabında dünyamıza gelip yerleşmiş uzaylıları anlattığını az çok biliyorsunuz.  Ama bu uzaylılar bizim bildiğimiz yeşil, yapış yapış yaratıklar ya da pörtlek gözlü,skinny tipler gibi değiller. Her biri kendi çapında über yakışıklı ve taş arkadaşlar :)

TANITIM: SAPLANTI - Jennifer L. Armentrout, Tanıtım - Takvim - Çekiliş

Herkese merhaba!
OKK’nin 21. Blog turunun konuğu DEX Plus’tan  çıkan Saplantı!  Saplantı kitabı, Lux serisinin  yan kitabı, yetişkinlere hitap ediyor ve bu kez Arumlar ile ilgili!

TANITIM: Charlotte Bronte'nin Gizli Günlükleri - Syrie James

Yeniden merhabalar arkadaşlar, Okuyan Kızlar Kulübü bu sefer edebi çevrede ilah kabul edilen bir yazarın gizli satırlarında büyülü bir yolculuğa çıkıyor.  Bronte ailesi tarihe damgasını vurmuş kişiler, bugün bile romanlarda gerek eserleri gerek hayatlarındaki seçimleri ile yer almakta.  Charlotte Bronte ve ailesi hakkında bilinmeyenleri anlatmaya geldik.  Dilerim sizler de bu tarihi yolculukta bizlerle birlikte keyifle ilerlersiniz. Syrie James'in kaleminden aslına sadık kalarak derlenmiş Charlotte Bronte Günlükleri sizlerle!

Istanbul Kitap Fuarı ve Yeni Kitaplarım Vol:11

Herkese Merhabalar Arkadaşlar, Yoğunluğumdan ötürü uzun süredir turların dışında yazı yazamıyorum ve bu konuda o kadar üzgünüm ki... Aklımda yazısı yazılacak kocaman bir liste var ama ben oturup iki kelimeyi bir araya getiremiyorum.  1 Aralık tarihine kadar da maalesef başka bir şey de yapamayacağım gibi görünüyor. O tarihin önemi çok büyük benim için ama şimdi burada açıklayamam :) Sürpriz!!