Kitap yorumları, yeni kitaplar, yazarlar, etkinlikler, kısaca kitapla ilgili her şey!

2 Oca 2014

Herkese merhabalar arkadaşlar!
Yeni yılın ilk gününde 2013'ün son ayında okuduğum kitapları açıklamanın ve yılın son Oscar'larını vermenin zamanı geldi bile. 
Bu ay sadece altı kitap okuyabilmişim. Çevirdiğim kitabı da sayarsam yedi. Ama onu henüz basılmadığı için listeme eklemiyorum tabii :))
Gelelim bu ay okuduğum kitaplara:

  1. Fallen Too Far - Abby Glines
  2. Never Too Far - Abby Glines
  3. Forever Too Far - Abby Glines
  4. Ateşböceği Yolu - Kristen Hannah
  5. Ateşböceğinin Şarkısı -Kristen Hannah
  6. Günahkar - Pamale Clare
Öldüm, bittim bayıldım bu kitaba! Rush Finley gibi bir karakteri bizlere kazandıran yazarımıza buradan kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. Seriyi orijinal dilinden okudum ama kısa süre içinde ülkemizde de yayınlanacak ve eminim ki o zaman benim gibi birçok kişi Rush Rush diye dolaşmaya başlayacak :))
Kitabın yorumunu buradan okuyabilirsiniz.

Sanırım en sevdiğim erkek karakterin kim olduğunu tahmin etmişsinizdir :))
Dilindeki piercingiyle, dövmeleriyle, aşkını sahiplenmesi ve korumacılığıyla über seksi Rush Finley açık ara birinciliği kapıyor efendim :) 

Her kadın karaktere olduğum gibi zaman zaman kendisine kıl olsam da hayata karşı duruşu, acıların içinden yılmadan çıkması ve içindeki affetme ve sevgi potansiyelinden dolayı Too Far serisindeki Abby bu ayki Oscar'ımın sahibi oluyor. 

 Bu ay tamamen Too Far serisi ayı gibi oldu ama bak valla okuyunca bana hak vereceksiniz kesinlikle :)
Evet doğru tahmin ettiniz :)) Rush ve Abby bu ayın favori çifti olarak Oscar'ı eve götürmeye hak kazandılar.

Pamela Clare'in Günahkar kitabını serinin ilk kitabı Teslimiyet kadar sevmedim açıkçası. Serinin üçüncü kitabı için çok iyi diyorlar ama okuyup göreceğim. Bu kitaptaki işkenceci Fransız komutandan tek kelimeyle nefret ettim ve ettiği kötülüklerin cezasını bulunca da içime bir su serpildi. Adını unuttuğum için ve kitabı da arkadaşım B'den ödünç aldığım ve şu anda bakamayacağım için yazamıyorum. Ama ismi de lazım değil zaten :))

Budur.
Evet sadece budur ve başka bir şey söylemeye gerek yoktur :))
 

Bir uyduruktan Oscar törenimin daha sonuna varmışken, beni takip eden, okuyan, yorum yapan herkesin yeni yılını kutluyorum ve çok keyif alacağımız kitaplar okuyacağımız bir yıl diliyorum.
Kitaplıklarınız kitaplarla dolsun taşsın arkadaşlar :))
Sevgilerimle

0 yorum:

Blog içi arama