Kitap yorumları, yeni kitaplar, yazarlar, etkinlikler, kısaca kitapla ilgili her şey!

7 Nis 2014

Posted by Onur Birler in , , | Nisan 07, 2014
Herkese merhaba arkadaşlar,
Mart ayı kitaplığımın coştuğu bir ay oldu. (laylaylay :) )
Hem takip ettiğim yazarların ve serilerin kitapları çıktı, hem D&R 'da 5 TL'ye düşen kitaplar oldu, hem de ben ukitap isminde bir takas sitesi keşfettim.
Tabii tüm bunlar ve incelemem için gönderilen kitaplar birleşince neredeyse kitap fuarı evime gelmiş gibi oldu :D
Bu ay toplamda kitaplığıma giren yeni kitaplarımın sayısı: 24
Laylaylaylooom :D
Hepsini bir an önce okumak istiyorum!

Önce ukitap.com'da takas ettiğim kitaplara bakalım. Bu siteyi tamamen şans eseri keşfettim ve bayıldım!
Geçen ay detaylı bir kitaplık temizleme çalışması yapmıştım ve ikişer tane olan bir sürü kitabım, artık kitaplığımda istemediklerim vs kitap çıkmıştı. Ben de bunları ne yapsam ki derken ukitap'ı keşfettim ve istemediğim kitapları istediklerimle değiştirdim :)) 
Sizlere de tavsiye ederim bu siteyi ve işleyiş hakkında sorularınız olursa da elimden geldiğince cevaplarım :))
Elli Tonları ben e-book olarak daha ülkemizde yayınlanmadan okumuştum ve o yüzden bir türlü elim varıp Türkçelerini alamamıştım. John Green'de çok acıklı diye okumak istemiyor, ama bir yandan da çok merak ediyordum. Takasta görünce de bu bahaneyle alıverdim. Bu üç kitap korsan yalnız. Takası yapan kişi bunu bana takas öncesi belirti ve bende ona göre kabul ettim.
Judith McNaught'u bulduğuma o kadar sevindim ki!! Bende olmayan tek kitabıydı ve deli gibi arıyordum ama hiçbir yerde bulamıyordum, şansıma takasla geldi :))
Serseri okumayı çok istediğim bir seri, hakkında çok olumlu yorumlar duydum. Julia London ise henüz okumadığım bir yazar ve merak ediyorum. 
Takas yaptığım 13 kitabın tamamı çok iyi durumda ve baştakiler harici hepsi orijinal. Ben bu takas işini çok sevdim gerçekten :))

 Bunlar da sıfır kilometre kitaplarım :))
Golem ve Cin, Doğan Yayınları tarafından gönderildi ve benim çok beğendiğim bir kitap oldu. Yorumumu buradan okuyabilirsiniz. 
Sana Kapıldım'ı CNR Fuarına gidemesem de gitmiş kadar olmamı sağlayan Pudra Tozu teee oralardan alıp kargoladı bana :)) Tabii yanında başka kitaplarda vardı ama onlar eşimin olduğu için buraya koymadım.
Bu ayki kitaplarımdan okuduğum ve beğendiğim Kocan Kadar Konuş kitabının yorumunu buradan okuyabilirsiniz. 
Artık diğerlerini ne zaman okurum kimbilir?
Bu ay önümüzde benim de gitmeyi planladığım İzmir Fuarı var ve bakalım neler alacağım? Gerçi yeni çıkan birkaç kitap harici almayı planlamıyorum ama yine hiç belli olmaz benim sağım solum.
Herkese kitaplıklarının dolup taşacağı, bol okumalı günler diliyorum.
Sevgilerimle :))

0 yorum:

Blog içi arama