Kitap yorumları, yeni kitaplar, yazarlar, etkinlikler, kısaca kitapla ilgili her şey!

23 Mar 2015


Herkese Merhaba Arkadaşlar!

Buraları çok ihmal ettiğimin farkındayım ama hayatım bu aralar deli bir koşuşturmacanın içinde geçiyor. Ara ara video çekerek bu açığımı kapatmaya çalışsam da, 2015'te okuduğum hiçbir kitabın yorumunu yapamamanın hüznü içindeyim. Ama hayatımda gerçekten benim için çok güzel şeyler oluyor. Bunlardan en önemlisi: 
İZMİR'E TAŞINIYORUZ!!!
OLEYY, YUPPİİE ve de ŞIKIDIK ŞIKIDIK :D


Bunun dışında yine beni çok sevindiren başka bir gelişme de, Şubat ayından itibaren Kedi ve Diğer Şeyler dergisinde kitap yazıları yazmaya başlamam oldu. Tüm D&R ve büyük kitapçılarda, ayrıca Migros'larda bulabileceğiniz derginin ilk sayısında Yabancı Yayınları'ndan çıkan Can Dostum kitabını yorumladım. Bu ayki sayıda başka yenilikler de olacak. 
En önemlisi köşemin adını ilk Canlı Kitap koymuştum onu The Reading Lady olarak değiştiriyorum. Tabii fotoğrafım da eklenmiş olacak :) 
Ayrıca Kitap Rafı isimli bir bölüm açıp o ay çıkan yeni kitapların da kısa tanıtımlarını koyacağım. Zaman içinde çok daha fazla gelişeceğini umuyorum ama çok heyecanlı işlermiş bunlar :)

Şimdilik benden havadisler bu kadar. Derginizi bayinizden ısrarla istemeyi unutmayın diyerekten herkese bol okumalı güler diliyorum. :D 

Sevgilerimle,

PS: Kedi ve Diğer Şeyler Facebook sayfası için tık tık!

0 yorum:

Blog içi arama